Belangrijke adressen van OEZA

Ledenadministratie

Voor inschrijven van nieuwe leden vanaf 5 jaar (zwemmen start vanaf 6 jaar), wachtlijstinformatie, adreswijzigingen, vragen over contributie-inning en opzeggen (per half jaar, voor 31 mei en voor 30 november, bij zwemABC en zwemvaardigheid ook na behalen diploma):

Ledenadministratie Annamarie Tijms Delftsingel 52 (ASSENDELFT) 075-2027855 ledenadministratie@oeza.nl

ADVIES- EN MELDPUNT KINDERMISHANDELING 0900-1231230

Bestuur

Functie Naam Adres Telefoon Email
Voorzitter Pascal Palmboom Ganzenveer 33 06-41914271 voorzitter@oeza.nl
Secretaris Pauline Heus Jan Ligthartstraat 667 0251-208266 secretaris@oeza.nl
Penningmeester Chester Bal Breedweerlaan 40 0251-241984 penningmeester@oeza.nl
Opleidingen Kader Bouke Oortwijn van Riemsdijklaan 11 (BEVERWIJK) 0251-206580 opleidingen@oeza.nl
Uitvoerende Zaken Froke Bos Ridder Arnoudlaan 15 06-25297398 ccuz@oeza.nl

Publieke Relaties

Functie Naam Adres Telefoon Email
Publieke Relaties Frank Koning pr@oeza.nl

Kaderhoofden

Uur Naam Adres Telefoon
Hoofdtrainer Wedstrijdploeg Stefan Haack 06-20446451
Maandag Perry de Caluwe Elise van Calcarstraat 17 0251-241202
Woensdagochtend Recreatief Jan Valent Elbestraat 11 0251-242442
Woensdagochtend Aquarobics Joke Lindelauf Handelstraat 10 0251-233877
Woensdagavond Ine Renkema De Waterdief 9 (Uitgeest) 06-49213052
Donderdagavond Liesbeth Liefting Duinrooshof 35 0251-231146
Vrijdagavond 18.00 – 18.45 Hans Pieter Windmüller 0251-239370
Vrijdagavond 18.45 – 19.30 Jolanda van Ruijven Pieter Breughelstraat 42 0251-246632
Vrijdagavond 20.45 – 21.30 Jos Pekel / Truus Bruins Voorweg 49 06-10531183

Jeugdraad

Functie Naam Email
Voorzitter Koen Gaal jeugdraad@oeza.nl
Secretaris Shira de Haan
Penningmeester Matthew de Wit

Werkgroep Activiteiten

Functie Naam Adres Telefoon Email
Werkgroep Activiteiten Inge Groen Anna Blamanhof 14 06-51876508 activiteiten@oeza.nl

 

OEZA's sponsoren

  • De Hooge Waerder
  • Floricultura
  • CROK

Ons zwemaanbod

Leszwemmen

OEZA Elementair zwemmen Zwemmen leer je niet zomaar, daar is...

Meer info Aanmelden

Wedstrijdzwemmen

Wedstrijdzwemmen Je bent van plan lid te worden van de...

Meer info Aanmelden

Recreatief zwemmen

OEZA Recreatief zwemmen In 1968 werd de Heemskerkse zwemvereniging OEZA...

Meer info Aanmelden

Bosbaan

Open Nederlands Kampioenschap Open Water Zwemmen HEAD Open Water Evenement...

Meer info Aanmelden