Belangrijke adressen van OEZA

 

Bestuur

Functie Naam Adres Telefoon Email
Voorzitter Adrie van der Gracht Aletta Jacobsstraat 83 A 0251-239216 voorzitter@oeza.nl
Secretaris Pascal Palmboom Aan De Kromme Sloot 8 (UITGEEST) 06-41914271 secretaris@oeza.nl
Penningmeester Chester Bal Breedweerlaan 40 0251-241984 penningmeester@oeza.nl
Publieke Relaties Eric Tijms Delftsingel 52 (ASSENDELFT) 075-2027855 pr@oeza.nl
Uitvoerende Zaken Barry van Rookhuizen Creutzberglaan 39 (BEVERWIJK) ccuz@oeza.nl
Opleidingen Kader Bouke Oortwijn van Riemsdijklaan 11 (BEVERWIJK) 0251-206580 opleidingen@oeza.nl

Kaderhoofden

Uur Naam Adres Telefoon
Trainers Wedstrijdploeg Michael & Wilma van Rijn Frankrijklaan 43 0251-234904
Maandag Perry de Caluwe Elise van Calcarstraat 17 0251-241202
Woensdagochtend Recreatief Jan Valent Elbestraat 11 0251-242442
Woensdagochtend Aquarobics Joke Lindelauf Handelstraat 10 0251-233877
Woensdagavond Froke Bos Pieter de Hoogstraat 9 06-25297398
Donderdagavond Liesbeth Liefting Duinrooshof 35 0251-231146
Vrijdagavond 18.00 – 18.45 Helena Bokelaar D. Bonstraat 39 (ASSENDELFT) 075-6404943
Vrijdagavond 18.45 – 19.30 Jolanda van Ruijven Pieter Breughelstraat 42 0251-246632
Vrijdagavond 20.45 – 21.30 Arie Meijne Krusemanlaan 8 (Heerhugowaard) 072-5714874

Jeugdraad

Functie Naam Email
Voorzitter Bram Schillemans jeugdraad@oeza.nl
Secretaris Kirsten Petit
Penningmeester Koen Gaal

Werkgroep Activiteiten

Naam Adres Telefoon Email
Inge Groen Anna Blamanhof 14 06-51876508 activiteiten@oeza.nl

Ledenadministratie

Voor inschrijven van nieuwe leden vanaf 5 jaar (zwemmen start vanaf 6 jaar), wachtlijstinformatie, adreswijzigingen, vragen over contributie-inning en opzeggen (per half jaar, voor 31 mei en voor 30 november, bij zwemABC en zwemvaardigheid ook na behalen diploma):

Ledenadministratie Annamarie Tijms Delftsingel 52 (ASSENDELFT) 075-2027855 ledenadministratie@oeza.nl

ADVIES- EN MELDPUNT KINDERMISHANDELING 0900-1231230

OEZA's sponsoren

  • De Hooge Waerder
  • Floricultura
  • CROK

Ons zwemaanbod

Leszwemmen

OEZA Elementair zwemmen Zwemmen leer je niet zomaar, daar is...

Meer info Aanmelden

Wedstrijdzwemmen

Wedstrijdzwemmen Je bent van plan lid te worden van de...

Meer info Aanmelden

Recreatief zwemmen

OEZA Recreatief zwemmen In 1968 werd de Heemskerkse zwemvereniging OEZA...

Meer info Aanmelden

Bosbaan

HEAD Open Water Evenement De Bosbaan 29 juli 2017 De...

Meer info Aanmelden